Gdańsk-Krynica-Frombork

Program wycieczki

DZIEŃ 1

Pierwszego dnia wyjedziemy spod szkoły w kierunku Westerplatte. Zobaczymy tam pomnik żołnierzy, którzy polegli w czasie drugiej wojny światowej. Następnie udamy się do Gdańska, gdzie zobaczymy piękną Gdańską Starówkę oraz wiele innych zabytków , m.in. Zieloną Bramę, Fontannę Neptuna, ulicę Długą czy Kościół Mariacki. Na koniec dojedziemy do ośrodka na obiadokolację i nocleg.gdańsk wikipedia zabytki pogoda mapa dzielnice morze port wybrzeże piasek i plaża. Bałtyk zachód słońca północ woj. Pomniki i Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim posągi Archikatedra Oliwska Kościoły i katedry oraz Żuraw.Brama Zielona na Mariacka Street (ulica Mariacka) Historyczne tereny Kościół św. Brygidy. Murale Gdańsk Zaspa Muzea Piwnica Romańska Poczta polska Polish Post Office Museum Muzea specjalistyczne Sala BHP (Muzeum Historyczne Gdanska). Miasto w Polsce, północnej w województwie pomorskim, położone nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu . aglomeracji w skład pomorskiego. gdynia trójmiasto i sopot molo. Kutry i statki rybackie. Falochron ratownik Na obiad jest ryba karp dorsz i sledz oraz frytki. morze bałtyckie Stare miasto Old Town, Europejskie Centrum Solidarności Muzeum II Wojny Światowej historyczne,wojskowe. Na ulicy Dluga Street (ul. Dluga) jest Gora Gradowa i Punkty widokowe. Pomnik Kindertransportów w kategorii Trójmiasta.

DZIEŃ 2

Drugi dzień zaczniemy od Krynicy Morskiej. To największy i najbardziej znany kurort Mierzei Wiślanej. Miejscowość położona jest między wodami Morza Bałtyckiego i Zalewu Wiślanego. Po zwiedzeniu centrum wejdziemy na jedyną na Mierzei Wiślanej latarnię morską. Następnie pojedziemy zwiedzić obóz koncentracyjny Stutthof. Po zwiedzaniu przejedziemy do naszego ośrodka na obiadokolację. Po obiadokolacji dla chętnych urządzimy ognisko z pieczeniem kiełbasek.

DZIEŃ 3

Ostatniego dnia wybierzemy się do Fromborka, zwanego także klejnotem Warmii lub Grodem Kopernika. Jest to miejsce, w którym ten wielki polski uczony spędził 33 lata swojego życia. To tutaj napisał swoje dzieło „O obrotach ciał niebieskich” prawie pięć wieków temu. Zobaczymy tam m.in. Wzgórze Katedralne z piękną Bazyliką Gotycką z XIV w. lub zabytkowy, neogotycki Pałac Biskupi. Na koniec udamy się do domu.

Cena - skalkulowana dla wyjazdu z miasta i okolic, przy grupie 45 osób :
 • Bydgoszcz
  390 PLN
 • Chojnice
  390 PLN
 • Gniezno
  420 PLN
 • Grudziądz
  390 PLN
 • Piła
  420 PLN
 • Sępólno Kraj.
  390 PLN
 • Toruń
  390 PLN
 • Włocławek
  410 PLN

Cena każdej wycieczki zawiera następujące świadczenia :


Jeżeli interesuje Państwa powyższa wycieczka, prosimy o kontakt klikając tutaj