O Nas

Podróżowanie z Geosferą to czysta przyjemność

Dlaczego warto podróżować z Geosferą ?

PO PIERWSZE DOŚWIADCZENIE !
crocodile

Biuro podróży Geosfera istnieje na rynku od wielu lat. W tym czasie zorganizowaliśmy setki wycieczek dla ponad 300 szkół, firm i urzędów na terenie województwa Kujawsko- Pomorskiego, Wielkopolskiego i Pomorskiego. Od 6 lat współpracujemy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu , organizując między innymi wycieczki studenckie oraz z seniorami z Toruńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

PO DRUGIE PROFESJONALIZM !

Celem naszego biura podróży jest oferowanie usług na najwyższym poziomie, dlatego wszystkie nasze  wycieczki pilotowane są przez licencjonowanych pilotów wycieczek oraz  wykwalifikowanych przewodników miejskich z wieloletnim doświadczeniem W trakcie każdej wycieczki z Geosferą nie muszą Państwo się martwić sprawami organizacyjnymi, trasą przejazdu czy finansami, gdyż to wszystko należy do obowiązków pilota. Dla Państwa wycieczka ma być przyjemnym relaksem !!!

crocodile


PO TRZECIE BEZPIECZEŃSTWO !
Bezpieczenstwo z Geosfera NWW Ubezpieczenia Komfort

Od wielu lat biuro podróży Geosfera współpracuje z jedną z większych i najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych w Europie - Signal Iduna, która oferuje zarówno ubezpieczenie NNW na każdej wycieczce na terenie Polski oraz KL podczas wycieczek zagranicznych. Dbając o komfort i jakość każdej wycieczki nasze biuro podróży korzysta z nowoczesnych autokarów spełniających rygorystyczne normy bezpieczeństwa, przechodzące każdorazowo kontrole policji.


PO CZWARTE ŻADNYCH UKRYTYCH KOSZTÓW !

Biuro podróży Geosfera oferuje Państwu indywidualnie przygotowane programy skrojone na miarę potrzeb i możliwości. W cenę każdej wycieczki wliczone są wszystkie bilety wstępów, ubezpieczenie, opieka pilota, usługi przewodnickie, transport, opłaty parkingowe, wyżywienie i noclegi (tylko w sprawdzonych pensjonatach i hotelach, w komfortowych pokojach z łazienkami). Proponowane programy wycieczek można dowolnie modyfikować: skracać lub wydłużać dni wycieczki, dorzucać, zmniejszać lub zamieniać proponowane atrakcje, czy stworzyć własny plan wycieczki, który my dla Państwa z przyjemnością zorganizujemy !!!

crocodile
PO PIĄTE RÓŻNORODNOŚĆ I WYBÓR !
crocodile

Misją naszego biura jest  organizowanie  wycieczek  w taki sposób , żeby oprócz  walorów  turystyczno – krajoznawczych,  nasze  wyjazdy dostarczały  Państwu  wiele rozrywki, relaksu i  niezapomnianych wrażeń !!! Podczas każdej wycieczki oprócz bogatego  programu zwiedzania okolicy, pracownicy naszego biura zapewnią także wspaniałą zabawę, imprezy i zabawy integracyjne, karaoke, ogniska z pieczeniem kiełbasek, zajęcia terenowe, podchody i quizy. Wszystkie propozycje ustalane są indywidualnie z klientami i są wliczone w cenę wycieczki. Dbamy o to, aby wyjazd z nami był dla wszystkich niezapomnianą przygodą !!!