Łeba-Trójmiasto

Nad polskim morzem

Program wycieczki

DZIEŃ 1

Naszą wycieczkę rozpoczniemy od wejścia na latarnię morską w Czołpinie. W Słowińskim Parku Narodowym pospacerujemy duktem leśnym do Ruchomych Wydm W dalszej kolejności udamy się do ośrodka na obiadokolację. Po obiadokolacji wybierzemy się na nadmorski zachód słońca w Łebie.

DZIEŃ 2

Drugiego dnia zwiedzimy statek Dar Pomorza lub Błyskawicę w Gdyni, pospacerujemy po Sopockiej plaży i Monciaku, a także odwiedzimy Gdańską Starówkę, gdzie zobaczymy m.in. Zieloną Bramę, Fontannę Neptuna i Kościół Mariacki.

Cena - skalkulowana dla wyjazdu z miasta i okolic, przy grupie 45 osób :
 • Bydgoszcz
  355 PLN
 • Chojnice
  355 PLN
 • Gniezno
  370 PLN
 • Grudziądz
  355 PLN
 • Piła
  355 PLN
 • Sępólno Krajeńskie
  355 PLN
 • Toruń
  365 PLN
 • Włocławek
  375 PLN

Cena każdej wycieczki zawiera następujące świadczenia :

kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - barokowy kościoła św. Mikołaja sztormy Wydmy ruchome Piernikowy Dom do Góry Nogami (ul. Brzozowa 12) - atrakcja turystyczna Muzeum Motyli - muzeum przyrodnicz owadów Allegro Cup windsurfingu Pucharu Europy w Formule Windsurfing (Euro-Cup) Maaton Earth Wind Sweat & Fire murów gotyckiego kościoła w Starej Łebie zachodnim brzegu rzeki Łeby Stare domki rybackie nad kanałem portowym i przy głównej ulicy miasta W Rąbce – dzielnicy Łeby – na Mierzei Łebskiej poligon niemieckiej broni rakietowej Rheintochter Kanał portowy lunaparki kanale portowym lunapark „Krasnal” z Bydgoszczy z niemieckimi urządzeniami stacji kolejowej Park dinozaurów „Łeba Park” Labirynt Park Łeba – labirynt 3D w Polsce Narodowe Muzeum Morskie w Łebiee Muzeum Archeologii Podwodnej i Rybołówstwa Bałtyckiego.gdańsk wikipedia zabytki pogoda mapa dzielnice morze port wybrzeże piasek i plaża. Bałtyk zachód słońca północ woj. pomorskiego. gdynia trójmiasto i sopot molo. Kutry i statki rybackie. Falochron ratownik Na obiad jest ryba karp dorsz i sledz frytki flądra. morze bałtyckie Stare miasto Old Town, Europejskie Centrum Solidarności odwiedzimy Muzeum II Wojny Światowej historyczne,wojskowe. Na ulicy Dluga Street (ul. Dluga) jest Gora Gradowa i Punkty widokowe. Pomnik Kindertransportów w kategorii Pomniki i posągi Archikatedra Oliwska Kościoły i katedry oraz Żuraw.Brama Zielona na Mariacka Street (ulica Mariacka) Historyczne tereny Kościół św. Brygidy. Murale Gdańsk Zaspa Muzea Piwnica Romańska Poczta polska Polish Post Office Museum Muzea specjalistyczne Sala BHP (Muzeum Historyczne Gdanska). Miasto w Polsce, północnej w województwie pomorskim, nad Morzem łeba wydmy gdynia sopot Bałtyckim, na Pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim. aglomeracji w skład Trójmiasta.


Jeżeli interesuje Państwa powyższa wycieczka, prosimy o kontakt klikając tutaj