Bieszczady i Lwów

Piękno przyrody i uroki miasta

Dzień 1

Pierwszego dnia w czasie trasy odwiedzimy piękny Sandomierz. W tym uroczym miasteczku spędzimy około trzech godzin, by podziwiać jego atrakcje. Około godziny 20.00 znajdziemy się w Bieszczadach.

Dzień 2

Drugiego dnia po śniadaniu wybierzemy się na spacer do „świętego źródełka” w Zwierzyniu. Trasa prowadzi malowniczą doliną starorzecza Sanu- ostoja ptactwa wodnego. Powrót przez górę Grodzisko i zaporę wodną w Myczkowcach (całość około 1,5 godz.).Zwiedzanie Centrum Kultury Ekumenicznej w Caritas Myczkowce (miniatury bieszczadzkich cerkwi, ogród biblijny, zwierzyniec). Przejazd do Soliny, spacer koroną zapory wodnej. Przejazd do Polańczyka – spacer po uzdrowisku. Powrót na obiadokolację do ośrodka.

Dzień 3

Trzeciego dnia czeka nas trasa górska - Połonina Wetlińska ze schroniskiem Chatka Puchatka. Trasa nie jest wymagająca - bardzo przyjemna i ładna widokowo, podczas której przejdziemy prawie całe pasmo Połoniny Wetlińskiej. Czas przejścia to około 5 godzin. Po górskich wędrówkach udamy się do ośrodka na obiadokolację.

Dzień 4

Kolejny dzień to zwiedzanie Lwowa. W programie mamy między innymi: Cmentarz Łyczakowski, Cmentarz Orląt Lwowskich, Wały Hetmańskie z pomnikiem Adama Mickiewicza, Stare Miasto oraz Lwowską Operę. Zwiedzanie Lwowa, zajmie nam cały dzień, po którym wrócimy do ośrodka na zasłużony odpoczynek.

Dzień 5

Ostatniego dnia po śniadaniu udamy się w drogę powrotną do domu. W trakcie powrotu odpoczniemy w Parku Zdrojowym w Busku Zdrój – przepięknym mieście uzdrowiskowym w województwie świętokrzyskim. Do domu wrócimy w godzinach wieczornych.

Cena - skalkulowana dla wyjazdu z miasta i okolic, przy grupie 45 osób :
 • Bydgoszcz
  700 PLN
 • Chojnice
  740 PLN
 • Gniezno
  720 PLN
 • Grudziądz
  720 PLN
 • Piła
  740 PLN
 • Sępólno Kraj.
  715 PLN
 • Toruń
  700 PLN
 • Włocławek
  700 PLN

Cena każdej wycieczki zawiera następujące świadczenia :


Jeżeli interesuje Państwa powyższa wycieczka, prosimy o kontakt klikając tutaj