WAKACJE RODZINNE W KOTLINIE KŁODZKIEJ I CZECHACH 2021

Termin: 17.08 - 22.08.2021r. (wtorek - niedziela)

6 dni wspaniałej zabawy połączonej ze zwiedzaniem i wypoczynkiem gwarantuje Państwu niezapomniany urlop!!!

DZIEŃ 1
Wyruszymy rano do Kotliny Kłodzkiej. Po drodze odpoczniemy we Wrocławiu. Następnie dotrzemy do pensjonatu gdzie zjemy obiadokolację i odpoczniemy po podróży.

DZIEŃ 2
Drugiego dnia odwiedzimy w Czechach Skalne Miasto - przepiękny labirynt stworzony przez przyrodę. Dodatkową atrakcją szczególnie dla dzieci będzie płynięcie tratwą między skałami. Po górskich wędrówkach udamy się w drogę powrotną do ośrodka. Po obiadokolacji urządzimy gry i zabawy przy muzyce.

DZIEŃ 3
Trzeciego dnia zwiedzimy Pragę , w tym m.in.: Hradczany, Zamek Królewski, Katedrę św. Wita, Most Karola, Drogę Królewską, Rynek Starego Miasta. Wieczorem wrócimy do naszego ośrodka na obiadokolację.

DZIEŃ 4
Czwartego dnia udamy się do Czech na zwiedzanie Zoo Safari. gdzie znajduje się największa kolekcja zwierząt afrykańskich w Europie!!! Zwierzęta można podziwiać na ogromnych wybiegach, gdzie są na wyciągnięcie ręki, albo w ogromnych pawilonach. Dla dzieciaków największą atrakcją z pewnością będzie przejażdżka po zoo Safari odkrytymi autobusami piętrowymi. Po przyjeździe do ośrodka urządzimy sobie grillową imprezkę :)

DZIEŃ 5
Piątego dnia po śniadaniu pojedziemy do pięknego rezerwatu przyrody „Błędne Skały”. W dalszej kolejności wejdziemy na Szczeliniec. Następnie zrobimy sobie wycieczkę po uzdrowiskach kotliny Kłodzkiej: Kudowa Zdrój, Polania Zdrój oraz Duszniki Zdrój. Na koniec wrócimy do ośrodka na obiadokolację po której urządzimy wieczór karaoke.

DZIEŃ 6
Szóstego dnia, po wyjeździe z ośrodka, będziemy przez trzy godziny relaksować się w największym w Polsce Aquaparku. Popływamy w basenie z falami, pozjeżdżamy na zjeżdżalniach, popływamy w basenie solankowym, dzieci pobawią się w dziecięcej zatoce a dorośli odpoczną w jacuzzi. Następnie wybierzemy sie w drogę powrotną do domu.

Koszt wycieczki: 1230 zł osoba dorosła i 1180 zł dziecko do 12 lat
W cenie zawarto następujące świadczenia:
• transport luksusowym autokarem;
• 5 noclegów w pensjonacie w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami;
• wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji (posiłki rozpoczynamy obiadokolacją w dniu przyjazdu, a kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu)
• profesjonalna opieka pilota i przewodnika mieiskiego oraz górskiego;
• ubezpieczenie NNW i KL Signal Iduna;
• wszystkie bilety wstępów w Polsce i w Czechach;

Przystanki: Sępólno Kraj., Mrocza, Nakło nad Notecią, Szubin, Łochowo, Murowaniec, Białe Błota, Bydgoszcz i miejscowości pośrednie.

Kontakt 660-799-444 lub biuro@geosfera.com.pl